/Files/images/MOZ-vyznachylo-tryvalist-onlay-n-urokiv-e1664541435174.jpg

Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти

Дистанцiйне навчання — це форма навчання з використанням комп’ютерних і телекомунiкацiйних технологiй, якi забезпечують iнтерактивну взаємодiю вчителів та учнів на рiзних етапах навчання i самостiйну роботу з матерiалами iнформацiйної мережi.

/Files/images/trivalist_online.jpg

Як поводити себе на онлайн уроці

З 1 вересня 2023 року в Балаклійському ліцеї організовано дистанційне навчання, заняття проводяться за діючим розкладом

ЕЛЕКТРОННІ ВЕРСІЇ ПІДРУЧНИКІВ

Інтернет-ресурси для організації дистанційного навчання в умовах воєнного часу, які можуть бути використані в освітньому процесі.

Дистанційні школи та навчальні платформи надають безкоштовний доступ для здобувачів освіти | Міністерство освіти і науки України (mon.gov.ua)

vseosvita.ua – Всеосвіта - Національна освітня платформа для дистанційного навчання в школі;

LearningApps.org - інтерактивні та мультимедійні навчальні блоки – платформа для створення та тренування навиків з готовими завданнями;

Дистанційна підтримка освіти школярів - Головна (edu.vn.ua) – Вінницька платформа для підтримки дистанційної освіти здобувачів освіти, online система дистанційної підтримки навчання у школах, ліцеях та гімназіях України;

Khan Academy | Khan Academy- Khan Academy (Академія Хана), некомерційна організація, надає через інтернет безкоштовні та якісні знання всім та усюди.

Формула - сайт,де можна прочитати теорію з арифметики, алгебри, геометрії і тригонометрії, подивитися анімовані графіки і перевірити сформовані уміння за допомогою онлайн-калькуляторів. До уроків додано матеріали із завданнями (разом із відповідями).

Learning.ua - це інтерактивні завдання з математикидля дітей дошкільного і шкільного віку (до 8-10 класу). Також на патформі можна потренуватися до ЗНО і пройти пробні тестування попередніх років.

У безкоштовній версії доступні тести ЗНО минулих років (без доступу до правильних відповідей).

Classtime – це вправи і тести, передбачено можливість проводити оцінювання. У безкоштовній версії є понад 30 тисяч питань для учнів, можна створювати свої та готувати учням завдання у 9-ти форматах. У платній версії доступні оцінювання, командні ігри, завантаження індивідуальних та класних звітів. Ціна для кожної школи визначається індивідуально.

https://www.desmos.com/calculator - Desmos– це онлайн-сервіс, який дозволяє створювати графіки за формулою функції. Можна візуалізувати будь-яку математичну функцію або побудувати графік по сукупності певних даних;

https://phet.colorado.edu/uk/ – інтерактивні симуляції для природничих наук і математики;

НОВА ШКОЛА - Цікавіше за підручник (novashkola.ua) – Платформа "Нова школа", відеоуроки;

HelpInformatik.NET.UA - YouTube– відеоуроки з інформатики;

ПЛАТФОРМИ ТА СЕРВІСИ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

HUMAN ШКОЛА - https://www.human.ua/ Зручні та сучасні інструменти для навчального закладу (система управління навчанням, аналітика, шкільна соцмережа, рефлексія). Безкоштовно для державних ЗЗСО.

НОВІ ЗНАННЯ - https://nz.ua/ Електронні класні щоденники та журнали. Зручна система дистанційного навчання. Заклад освіти повинен бути приєднаним до системи "КУРС "Школа"".

ЄДИНА ШКОЛА - https://eschool-ua.com/#/ Інформаційно-комунікаційна система, призначена для закладів освіти, учнів та їх батьків, включає електронні журнал та щоденник. Є мобільний додаток. Рекомендована МОН України.

MOODLE - https://moodle.org/ Навчальна платформа, яка допоможе створити ефективне інтернет-навчання у власному середовищі. Можливість створювати курси, близько 20 видів діяльностей. Є мобільний додаток.

GOOGLE CLASSROOM - https://classroom.google.com/ - Безкоштовний веб-сервіс, створений Google для закладів освіти. Є мобільний додаток.

CLASSDOJO - https://www.classdojo.com/ Експлуатація сервіса проста для всіх: треба пройти етап реєстрації і можна почати користуватися. Найбільше Classdojo підходить для організації віддаленого навчання школярів молодшої та середньої школи, адже все оформлено яскраво, креативно, є анімації. Це привертає увагу. На платформі доступні такі функції: можливість легко зв'язатися з батьками; можливість легко відправити повідомлення групі учнів або кожному учню окремо; можна подивитися, як працює учень, як його оцінюють інші вчителі, який прогрес; оцінки учня дублюються в акаунті його батьків, що дає можливість контролювати успішність; є журнал, в який виставляються оцінки. Подробиці реєстрації ви можете подивитися у відео: https://www.youtube.com/watch?v=5hOLerjJSJQ.Детальніше:

https://www.youtube.com/watch?v=5hOLerjJSJQ

ED-ERA - https://www.ed-era.com/ український проект, який представляє собою сайт з онлайн-курсами у форматі МВОК (масових відкритих онлайн-курсів). Зараз вже можна пройти сім курсів, серед яких «Українська мова і література», «Географія», «Фізика», «Історія України», «Математика», «Біологія», «Англійська мова». Проєкт включає в себе інтерактивні лекції, конспекти, іспити і домашні завдання, спілкування з іншим учнями і педагогами.Проєкт, який створює безкоштовні онлайн-курси (зараз близько 50) та освітній контент широкого спектра з використанням IT (історія, математика, права людини, англійська мова, біологія)

Кiлькiсть переглядiв: 406