Сьогодні ми хочемо поділитися з вами враженнями від неймовірно щедрого та зимового заходу, що відбувся в Балаклійському ліцеї.

Цей вечір був не тільки святом таланту та мистецтва, але й вираженням безмежної людяності та турботи. Громадська організація "Х.Л.І.Б." влаштувала особливий квест для ліцеїстів. Цей захід не лише розважив нас, але й поєднав у єдиний колектив, що дбає не тільки про свої таланти, але й про благо всього навколишнього світу. Це було справжнім випробуванням для кмітливості та командного духу. Учні долали труднощі, взаємодіяли, щоб вирішити головоломки та завдання. Квест допоміг учням не лише розважитися, але й вивчити важливі уроки співпраці. Але це не все! Кожен ліцеїст отримав сертифікат для придбання літератури у книжковому магазині "Книголенд", гарячу піцу, солодкі напої та сік. Такий благодійний жест відкрив перед нами величезний світ знань та можливостей, адже книжка – це не тільки джерело інформації, але й друг, який чекає нас на кожній сторінці. Нехай ці традиції тривають, нагадуючи нам про важливість робити добро в кожен момент життя. Також хочемо висловити щирі слова вдячності Громадській організації "Х.Л.І.Б." за їхню турботу, великі серця та зацікавленість у розвитку наших учнів. Ваша підтримка не має ціни, адже Ви вірите у наш потенціал та бажання вчитися.

/Files/images/вол4.jpg/Files/images/вол5.jpg/Files/images/вол6.jpg