Нещодавно відбулася важлива подія в житті Балаклійського ліцею. В цей день 75 учнів 10 та 11 класів отримали довгоочікуване й дуже почесне звання ліцеїста

В цей день 75 учнів 10 та 11 класів отримали довгоочікуване й дуже почесне звання ліцеїста, у присутності ліцейських випускників різних років, а також вчителів і батьків. Вони поклялися бути зразковими учнями та гідними громадянами України.

За багаторічною традицією на завершення заходу новоприбулі ліцеїсти скуштували смачну кашу та стали вже справжніми" однокашниками"!

Ми пишаємося нашими учнями, випускниками та завжди раді прийняти у свою ліцейську родину талановитих, творчих, різнобічних, обдарованих дітей, адже ліцей для нас - це рідний дім.

Хочеться ще раз побажати наснаги в навчанні, гарних оцінок, цікавих подій і ПЕРЕМОГИ!

Дякуємо нашим захисникам, серед яких багато випускників Балаклійського ліцею, за можливість учитися, зустрічатися, проводити урочисті заходи в рідному місті!