Кожна людина є господарем у власному домі – це стосується не лише оселі, а й благоустрою кожного населеного пункту та й держави загалом.

Прийшла весна, на поверхні землі з’являються перші квіти, а разом з тим, як неприємно, коли сніг оголює торішнє сміття та бруд.

У рамках санітарно-екологічного двомісячника з благоустрою територій 1 квітня 2021 року трудовий колектив Балаклійського ліцею взяв участь у прибиранні парку, який розташований на площі Ростовцева. До наведення ладу на закріпленій території долучилися й наші небайдужі учні.

Очі дітей сяяли радістю від виконання важливої місії. Усі працювали активно й завзято, сил не шкодував ніхто. І діти, і дорослі отримали велике задоволення від співпраці. А весняний вітер і тепло сприяли позитивному настрою учасників суботника.

Цей «трудовий десант» укотре переконав, що разом ми – сила, яка може все!

/Files/images/сбт7.jpg/Files/images/сбт9.jpg/Files/images/сбт10.jpg/Files/images/сбт11.jpg