на засіданні ради Балаклійського ліцею

ради Балаклійського ліцею

на 2018-2019 н.р.

№ з/п Заходи Дата проведення Відповідальні
ІV. 1. Ознайомлення з Положенням про раду навчального закладу вересень директор Друкальська Т. С.
2 Про затвердження плану роботи Балаклійського ліцею на 2018/2019 н. р. вересень директор Друкальська Т. С.
3. Затвердження складу ради ліцею, вибори голови ради вересень директор Друкальська Т. С.
4. Про поділ класів на групи при вивченні окремих предметів вересень ЗДНР Волошина Л. О.
5. Про безкоштовне та пільгове харчування учнів ліцею вересень ЗДНВР Новосельська Л.Ф.
6. Затвердження плану роботи ради ліцею на 2018/2019 н. р. вересень ЗДНВР Новосельська Л.Ф.
V. 7 Використання сучасних освітніх технологій в навчально-виховному процесі. грудень ЗДНВР Новосельська Л.Ф.
І. 8. Про відзначення переможців районних предметних олімпіад та інших значних досягнень учнів ліцею: МАН, спорті, інших конкурсах березень ЗДНВР Волошина Л. О. Голова ради ліцею
ІІ. 10. Про нагородження випускників ліцею золотими та срібними медалями травень ЗДНР Волошина Л. О. Голова ради ліцею
11. Про організацію та проведення випускного вечору травень ЗДНВР Новосельська Л.Ф. Голова ради ліцею
ІІІ. 12. Про випуск учнів 9-х, 10-х класів червень ЗДНР Волошина Л. О. Голова ради ліцею