Бібліотека – це той храм, де завжди народжується та зберігається духовність

Уперше двері ліцейської бібліотеки відкрилися у вересні 1992 року. З того часу її читачами були близько 6 тисяч ліцеїстів.

До неї приходять не тільки учні, але й вчителі, батьки і співпрацівники ліцею.

Мета та задачі бібліотеки:

Інформаційна – фонди бібліотеки є власною частиною загальнодержавної системи інформації, яка дозволяє дитині

отримувати новинки мислення та освіти;

Виховна – розвиток творчих здібностей особистостей дитини, прищеплення гуманістичних ідеалів;

Комунікативна – бібліотека повинна стати місцем для спілкування дитини з літературою, як з видом мистецтва, з однолітками;

Методична – здійснює аналіз діяльності бібліотеки, прогнозує розвиток бібліотечної справи, об`єднає роботу всіх закладів, пов`язанних з пропагандою дитячої та юнацької книги.

До ваших послуг:

· абонемент бібліотеки, де ви можете взяти додому цікаву книгу за програмою або для душі;

· читальний зал, де знайдете необхідну інформацію в енциклопедіях,словниках, посібниках;

· тематичні книжково-ілюстративні виставки, що допоможутьвідповісти на різні запитання;

· абетковий та систематичний каталоги, картотеки розкриютькнижковий фонд бібліотеки;

· інтернетдля пошуку необхідної інформації.

/Files/images/День писемності.jpg

Мова – найбільщий скарб будь-якого народу.Тисячоліттями, віками, роками плекала її земля предків, передавала з покоління в покоління, вкладаючи народну душу і водночас формуючи її. Досвід людства упродовж тисячоліть переконливо доводить, що занепад мови – це зникнення нації.

/Files/images/IMG-bcd1243d393f8a5304a63fd95c8416c9-V.jpg

Всеукраїнський день бібліотек

30 вересня всі бібліотеки України святкують Всеукраїнський день бібліотек. Для працівників бібліотек – це професійне свято, день, коли про них пригадують керівники, поздоровляють, вручають грамоти, а де-кому і грошові премії. Для всіх читачів – це теж свято, свято книги, свято установи, яка дарує читачеві можливість збільшувати свої знання, читати різноманітну літературу, заощаджувати на підручниках. І незважаючи на те, що це свято не дуже гучно святкується громадськістю, а самі бібліотекарі взагалі дуже скромні люди, хочеться, щоб у цей день для них лунали найкращі слова подяки і шани.

/Files/images/DSCN2581.jpg

9 березня

ТОБІ, КОБЗАРЮ, НАШ УКЛІН

Для багатьох поколінь українців – і не тільки українців – постать Шевченка така значуща, що ми розуміємо, що він завжди з нами, в нас.

/Files/images/DSC018261.jpg

День пам'яті Нестора ЛІТОПИСЦЯ