Раді вітати Вас на сайті Балаклійського ліцею!

/Files/images/P1090682.JPG

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!

З теплом травневих днів прийшло чудове свято – Свято останнього дзвоника.

Школярів чекає улюблена пора — літні канікули. Бажаю, щоб вони принесли вам неповторні враження, а також дали відновити сили перед початком нового етапу навчання.

Дорогі випускники! У вас попереду – новий етап життя. Вірю, що на цьому шляху Вам не забракне сміливості та наполегливості! Ви впевнено крокуватимете до обраної цілі та зможете взяти на себе відповідальність за власну долю та долю країни!

Джордж Вашингтон говорив: «Освіта - ключ для відкриття золотих воріт свободи». Бажаю вам здобути цей ключ та вміло скористатися ним.

Ваші успіхи стануть найвищою винагородою для вчителів та батьків, які вкладали у Вас усю свою любов, дали знання та були поруч усі шкільні роки!

Висловлюю глибоку повагу і вдячність вчителям, тим, хто виховує і навчає наших дітей, віддає знання, доброту і щирість сердець своїм вихованцям.

Щиро вітаю усіх зі святом. Нехай останній дзвоник пролунає в кожному серці радісним настроєм, вірою у завтрашній день, надією на життєві гаразди та успіхи!

Ю. Світлична

Місія Балаклійського ліцею Балаклійської районної державної адміністрації Харківської області полягає в створенні умов для виховання майбутньої еліти України, що забезпечують становлення конкурентоспроможної, соціально-ефективної особистості, яка володіє предметними, ключовими та життєвими компетентностями, дослідницькими уміннями, сформованими за програмами підвищеного рівня в умовах індивідуалізації й персоніфікації навчального процесу, побудованого з дотриманням принципів комфортності, з обов’язковою профілізацією. Все це в подальшому допоможе випускнику ліцею успішно «вписатися» в контекст сучасних цивілізованих процесів, що швидко змінюються, інтегруватися в світове суспільство.