/Files/images/С директором 1.JPG У Балаклійському ліцеї велика увага приділяється не тільки фундаментальній освіті і передовим інноваційним технологіям навчання, але й розвитку творчих здібностей учнів. Одним із головних завдань існування закладу є створення умов для успіху та розвитку особистості учнів, надання можливості кожному вихованцю відчути радість досягнення успіху, усвідомити свої здібності та віру у власні сили. Девіз педагогічного колективу: «Кожній дитині – можливості для творчого розвитку», тому ліцей є насиченим культурним середовищем для талановитої молоді з усього Балаклійського району.

У кожного з вас у житті нехай з’явиться слуга, якого звати «Я сам». І тоді ви побачите, що вдвох набагато легше йти по життю.

Життя – це шанс. Скористайся ним!

Життя – це краса. Милуйся нею!

Життя – це мрія. Здійсни її!

Життя – це виклик. Прийми його!

Життя – це обов’язок. Виконай його!

Життя – це скарб. Бережи його!

Життя – це любов. Насолоджуйся нею!

Життя – це удача. Шукай цю мить!

Життя таке чудове, не марнуй його!

Це твоє життя. БЕРЕЖИ його!